Šiandien 8 klasės mokiniai lankėsi Marijampolės STEAM centre, kur dalyvavo gamtamokslinės laboratorijos užsiėmime „Ar visų šulinių vanduo geriamas?“. Praktinių veiklų metu mokiniai tyrė geriamojo vandens kokybę – nustatė vandens kietumą, matavo nitratų kiekį šulinių vandenyje bei analizavo fosfatų koncentraciją. Mokinius lydėjo karjeros specialistas Andrius Matusevičius ir chemijos mokytoja Reda Glinskienė





