Gegužės 7 dieną Šakių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje vyko piešinių, rašinių ir kompiuterinės grafikos konkurso etapas, skirtas šv. Florijono dienai paminėti. Konkurse aktyviai dalyvavo ir mūsų mokyklos pradinukai, kurie savo kūrybiniais darbais priminė, kaip svarbu saugiai elgtis su ugnimi bei saugoti save ir aplinkinius.
Renginio metu dalyviams buvo įteikti diplomai, padėkos raštai ir dovanėlės. Vaikai taip pat dalyvavo prevencinėje ekskursijoje po gaisrinę – susipažino su ugniagesių darbu, specialia įranga bei išgirdo daug naudingų patarimų apie saugumą.
Didžiuojamės mūsų mokinių pasiekimais ir sveikiname konkurso laimėtojus:
Luknę Žekonytę (3 kl.)
Gintarą Packevičių (3 kl.)
Edviną Visockį (4 kl.)
Kamilę Venckūnaitę (2 kl.)
Milą Bendžiūtę (2 kl.)
Adrijų Sakalauską (2 kl.)
Džiaugiamės mokinių kūrybiškumu, aktyvumu ir prasmingu dalyvavimu šiame konkurse!





