Švaros akcija Sudarge

Gegužės 7 dieną Šakių rajono „Nemuno” mokyklos Kidulių skyriaus 5–9 klasių mokiniai dalyvavo aplinkos tvarkymo akcijoje Sudargas.

Gausus būrys akcijos dalyvių aktyviai prisidėjo prie gražesnės ir švaresnės aplinkos kūrimo – mokiniai tvarkė Nemunas pakrantę, rinko šiukšles bei rūpinosi gamtos išsaugojimu. Taip pat buvo renkami kankorėžiai, kurie bus panaudoti basakojų tako atnaujinimui.

Po darbų mokiniai turėjo galimybę pasidžiaugti nuostabiais vaizdais ir smagiai praleisti laiką ant įspūdingųjų Sudargo piliakalniai. Bendra veikla ne tik skatino atsakomybę už aplinką, bet ir stiprino bendrystę, suteikė daug gerų emocijų bei prasmingų patirčių.

Džiaugiamės mokinių aktyvumu, iniciatyvumu ir noru prisidėti prie gražesnės aplinkos kūrimo!