Gegužės 8 dieną Šakių rajono „Nemuno” mokyklos Kidulių skyriaus 7–9 klasių mokiniai dalyvavo „Žygyje pėsčiomis“, skirtame Pasaulinei judėjimo sveikatos labui dienai paminėti. Renginys vyko Gelgaudiškyje.
Į žygį išvyko 12 mokinių, kurie aktyviai ir nuotaikingai įveikė net 11 kilometrų atstumą. Dalyviai ne tik stiprino savo fizinę ištvermę, bet ir turėjo galimybę pabūti gryname ore, pasigrožėti gamta bei smagiai praleisti laiką kartu.
Džiaugiamės mokinių aktyvumu, ištverme ir puikia nuotaika. Šaunuoliai!










