Prasidėjo programos „Mokyklų darbuotojų gebėjimų visuomenės psichikos sveikatos srityje stiprinimas“ mokymai
Gegužės 14 d. prasidėjo programos „Mokyklų darbuotojų gebėjimų visuomenės psichikos sveikatos srityje stiprinimas“ mokymai Šakių rajono Nemuno mokyklos Gelgaudiškio skyriuje. Pirmus mokymus „Laimė. Laimingo žmogaus portretas“ vedė psichologas Liudas Švipas.
Parengė psichologė Jūratė Stankaitytė





