Pažinkime Šakius

Gegužės 15 d. antrokai išvyko į edukacinę išvyką „Pažinkime Šakius”. Puikus oras, gera nuotaika lydėjo visos kelionės metu. Kelionę pėsčiomis pradėjome miesto skvere prie kariliono, gaivinomės vėsiu fontano vandenuku. Susipažinome su miesto istorija, pasisveikinome su „Žydų berniuku” laukusiu mūsu skvero gilumoje, vandens atsargas pasipildėme miesto hidrante. Vėliau pėsčiomis žingsniavome prie paminklo V. Kudirkai. Atidavę pagarbą garsiam daktarui, kompozitoriui ir poetui patraukėme į alėją. Smagiai pasisupome sūpynėse, aplankėme skulptūrą „Pėdsakai laike”. Jos dėka, pakartojome abėcėlę. Šakių rajono savivaldybė, kultūros centras, cirko mokykla, bažnyčia ir dar daug svarbių vietų aplankyta Šakiuose. Prisiminti mūsų kraštiečiai Nepriklausomybės akto signatarai. Ekskursiją baigėme J. Lingio parke. Prisiminta pirmoji Šakių gimnazija, snagiai pasijuokta iš įdomių Bučkalnio istorijų. Tuomet parke supomės sūpynėse ir klausėmės Kapitpno Flinto repeticijos, kuris Šeimos dienos proga viešėjo Šakiuose.

Dar apsilankėme svečiuose pas mokytoją ir susipažinome su jos aviganių veislės kalyte Lota. Smagiai praleidę laiką grįžome į mokyklą. Įspūdžius išsaugosime savo atmintyje ir nuotraukose