2026 metų gegužės 8 dieną Gelgaudiškyje vyko rajono mokinių pėsčiųjų žygis, skirtas Pasaulinei judėjimo sveikatos labui dienai. Dalyvavo 12 komandų, 186 dalyviai. Mokiniai kartu su savo mokytojais žygiavo Gelgaudiškio pažintiniu taku ir mišku 11 kilometrų, atžymėdami nueitą trasą orientavimosi sporto žemėlapiuose. Žygio vadovas „Nemuno” mokyklos Gelgaudiškio pagrindinio ugdymo skyriaus fizinio ugdymo mokytojas Žydrūnas Antanaitis.




